Personal

//Personal
Personal
Ola SvenssonVD
Ola ansvarar för projektering och offerter. Ola har jobbat som larminstallatör i över 20 år och är certifierad som Behörig ingenjör på inbrottslarm av SBSC.

E-post: ola@cfs.nu
Telefon: 0243-212555

Linda MörkAdministration
Linda arbetar med administration, fakturering, programmering och diverse allt-i-allo sysslor.

E-post: linda@cfs.nu
Telefon: 0243-212553

Sebastian HedbergInstallatör
Sebastian arbetar med installation och service.

E-post: sebastian@cfs.nu
Telefon: 0243-212550

Thomas HanssonInstallatör
Thomas arbetar med installation och service.

E-post: thomas@cfs.nu
Telefon: 0243-212552

Gustaf RybergInstallatör
Gustaf arbetar med installation och service för lås.

E-post: gustaf@cfs.nu
Telefon: 0243-212559

Camilla DofsRevisor
Camilla sköter bokföring och löner.

E-post: camilla@cfs.nu
Telefon: 0243-85060

Peter BoströmInstallatör
Peter arbetar med installation och service.

E-post: peter@cfs.nu
Telefon: 0243-212557

BLI KONTAKTAD

Vill du bli kontaktad av oss? Fyll i detta formulär så hör vi av oss.

TELEFON

0243-850 60

ADRESS

Hedgatan 2, Romme

E-POST

info@cfs.nu

TELEFON

0243-850 60

ADRESS

Hedgatan 2, Romme

E-POST

info@cfs.nu