Personal

//Personal
Personal
Eric AnderssonPlatschef
E-post: eric@cfs.nu
Telefon: 0243-212559

Ola SvenssonSäkerhetstekniker & Behörig ingenjör inbrottslarm
Ola ansvarar för projektering och offerter. Ola har jobbat som larminstallatör i över 20 år och är certifierad som Behörig ingenjör på inbrottslarm av SBSC.

E-post: ola@cfs.nu
Telefon: 0243-212555

Linda MörkAdministration
Linda arbetar med administration, fakturering och programmering.

E-post: linda@cfs.nu
Telefon: 0243-212553

Niklas BackansSäkerhetstekniker
Niklas arbetar med installation och service.

E-post: niklas@cfs.nu
Telefon: 0243-212558

Thomas HanssonSäkerhetstekniker
Thomas arbetar med installation och service.

E-post: thomas@cfs.nu
Telefon: 0243-212550

Jan ThillasSäkerhetstekniker
Jan arbetar med installation och service.

E-post: jan@cfs.nu
Telefon: 0243-212557

Fredrik Hedvall JanssonVD
Mika ItärantaSäkerhetstekniker
Mika är behörig ingenjör inbrottslarm och säkerhetstekniker. Han ansvarar för driftsättningar och dokumentation.

E-post: mika.itaranta@dalalas.se
Telefon: 0243-850 60

Gustav LarssonCAD Projektör
Gustav arbetar med att rita och upprätta bygghandlingar.

E-post: gustav.larsson@cfs.nu
Telefon: 0243-21 27 10

BLI KONTAKTAD

Vill du bli kontaktad av oss? Fyll i detta formulär så hör vi av oss.

TELEFON

0243-850 60

ADRESS

Hedgatan 2, Romme

E-POST

info@cfs.nu

TELEFON

0243-850 60

ADRESS

Hedgatan 2, Romme

E-POST

info@cfs.nu